Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

2002 Yılı 21 mart tarihinde Maltepe Zümrütevler’de ilk müşterimize satışımızı gerçekleştirdik. Kurulduğumuzdan bu yana tekstil sektörümüzün önde gelen marklarının kadın ve erkek olarak seri ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize sadece kaliteli ürünleri, uygun fiyata satışını gerçekleştirdik.  2016 Yılında tekstil sektörünün ihraç fazlası ürünlerini satışını yapmak için  ikinci şubemizin açılışını yaptık. Türkiye’de üretilen dünyaca ünlü markların satışının yanı sıra motosiklet ve otomotiv dünyasının önde gelen markalarının giyim ürünlerinin satışını yapmaktayız. 
İnternet üzerinden çeşitli platformlarda satış yaptıktan sonra, 2020 yılı sonlarında sayginexport.com sitemizi oluşturduk. İnternet sitemizi son teknolojiyi kullanarak ve müşterilerimiz taleplerine hızlı ve güvenli ortamda cevap vermekteyiz. 

Neden Saygın Export

Ücretsiz ve Hızlı Kargo

250₺ Üzeri siparişleriniz ücretiz olarak 24 saat içinde kargoya verilir. Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile 24 saat içinde gönderilmektedir. Kargo bilgisi  size iletilecektir.


100% Paranız İade

Aldığınız ürünleri iade şartlarımıza uygun olarak 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade kargonuzu ücretsiz olarak mağazamıza gönderebilirsiniz. Sorunsuz alışveriş için her zaman yanınızdayız

Her Zaman Yanınızdayız

0532 929 1967 ve info@sayginexport.com mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya  kanallarından ulaşabilirsiniz.