İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

İADE KOŞULLARI

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile MNG Kargo aracılığıyla iade edebilirsiniz. Tüm iadelerde Yurtiçi kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Aynı zamanda info@sayginexport.com mail adresine iade bilgisi ve iade sebebini iletmeniz gerekmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkili önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on(10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 10 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

DEĞİŞİM HAKKI

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz değişim yapabilirsiniz. Aynı zamanda info@sayginexport.com mail adresine değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir. Dilerseniz size Saygın Export mağazamıza gelerek 14 iş günü içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.

Tüm sorularınız için hafta içi mesai saatleri içerisinde 0553 799 00 37 nolu telefonu arayarak ya da info@sayginexport.com mail adresimize mail atarak destek alabilirsiniz.